اعضای کانکــــتیم

استاد وحید اسدیان، مدیر رسانه شبکه کانکتیم

استاد نسیم نجفی دانش‌آموخته رشته روانشناسی در مقطع کارشناسی ارشد است. او در عرصه گویندگی و تدریس فن بیان با رویکرد روان‌شناسی صاحب سبک بوده و حرفه روابط عمومی را در همکاری با ارگان‌های مختلف دولتی و غیردولتی از جمله سازمان متخصصین و مدیران ایران، آموزش و پرورش، شهرداری، بهزیستی و غیره تجربه کرده است .همچنین برنامه رادیویی هنر هشتم (روابط عمومی) در رزومه هنری او در رادیو فرهنگ موجود است.

به نقل از او اجرا و گویندگی از مهم ترین علایق و تخصص‌های اوست که برگرفته از دانش روانشناسی و ترکیب آن با موج نو روانشناسی مثبت و تجربیات شخصی است که بهترین لحظات را برای او و مخاطبینش به ارمغان می آورد. او این حرفه را از سال 1380 تا به حال انجام داده است.در این راستا تدریس فن بیان به متخصصین و روابط عمومی‌ها و کارشناسان فروش را هم در کارنامه کاری خود دارد و اعتقاد دارد امروزه در دنیای ارتباطات، فن بیان برای تمام افراد و مشاغل لازم و ضروری است.

همچنین استاد نسیم نجفی به دلیل علاقه‌اش به کودکان و نوجوانان رویای ساخت یک مدرسه مهارت‌های زندگی و کسب‌وکار را در ذهنش می‌پروراند و در تلاش است تا آن را در زمانی مناسب محقق کند. در این مسیر او بر این باور است که اگر بتوان روی ذهن، باور، رفتار و مهارت‌های مثبت اندیشی کودکان و خانواده ها کار کرد، می‌توان در آینده شاهد بزرگسالانی موفق‌تر، کارآمدتر و شادتر بود که مسلما چنین افرادی حضوری بالنده‌تر چه در اجتماع و چه در زندگی شخصی خود خواهند داشت. او هم اکنون در حال آموزش در آکادمی بین المللی ان ال پی (NLP) و کوچینگ پروفسور عمرائی می باشد.

ناگفته نماند علاوه بر ایران، بخشی از زندگی و فعالیت‌های کاری و اجتماعی‌ این فرهیخته گرامی در کشور رواندا در آفریقا می‌گذرد.