اعضای کانکــــتیم

استاد مریم حجتیان، مدیر روابط بین المللی شبکه کانکتیم

استاد مریم حجتیان کارنامه پرباری در عرصه آموزش و یادگیری دارد. در این رهگذر وی مدیریت و رهبری فردی و سازمانی را از استاد جان مکسول (John maxwell) از بهترین متخصصین رهبری و مدیریت در دنیا کسب علم نموده و همین‌طور دانش‌آموخته رشد و تحول فردی از موسسه AIA نیک وی چیچ آمریکا و فروش هیپنوتیزمی از جو ویتالی نیز است. همچنین گواهینامه بازاریابی و فروش از دانشگاه امیرکبیر و مذاکرات بین‌الملل از جهاد دانشگاهی از دیگر دستاوردهای تحصیلی وی به شمار می‌رود. از این‌ها گذشته استاد حجتیان فروش و مارکتینگ را در صنعت خودرو از محضر اساتیدی همچون زیگ زیگلر و جووردی آموخته و در کمپانی‌های معتبر آمریکایی فعال بوده و همین‌طور مارکتینگ و برندینگ نیز از دیگر تخصص‌های وی محسوب می‎‌شود که دانش آن از آموزش حضوری اساتیدی همچون مارتین لیندستروم توسط وی کسب گردیده است.

او به‌عنوان مؤسس کمپین مجازی معجزه شکرگزاری و طراح دوره‌های A.F.T و T.F.W نیز شناخته می‌شود. علاقه‌اش به کتاب و نویسندگی نیز وی را به مسیری سوق داد که آموخته‌های روانشناختی و رشد فردی خود را در کتاب‌های «حال خوبم را دوست دارم» و «کیمیای شکرگزاری» به رشته تحریر درآورد. استاد مریم حجتیان سال‌ها کارآفرین بوده و در زمینه واردات و فروش نیز تجربیات ارزشمندی اندوخته است. همچنین سابقه تدریس در آموزش و پرورش آمریکا نیز از دیگر تجربیاتش محسوب می‌شود و همیشه از آن به‌عنوان تجربه‌ای جالب یاد می‌کند.

وی به فعالیت‌های اجتماعی نیز می‌پردازد و سابقه کار داوطلبانه در یونیسف جهت خدمت به زنان و کودکان جهان هم از دیگر فعالیت‌هایش به شمار می‌رود. استاد مریم حجتیان بر این باور است، انسانیت شرط اول زندگی است و برداشتن مرزهای یادگیری و برقراری فرصت مناسب برای همگان در این زمینه حتی در سطح بین‌المللی ازجمله خواسته‌های درونی‌اش محسوب می‌شود که در این رهگذر عشق و علاقه‌اش او را با شبکه کانکتیم همراه کرد و حالا وی به دنبال معنای واقعی رسالتش، در این مسیر زیبا در حرکت است.