اعضای کانکــــتیم

آقای مهندس پرویز مصیری، بنیانگذار، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره

مهندس پرویز مصیری دانش‌آموخته رشته راه و ساختمان از کشور آلمان است. در این راستا ساخت و راه‌اندازی کارخانجات تولیدی و صنعتی، پروژه‌های آبرسانی، احداث مجتمع‌های مسکونی، دانشگاهی اعم از دانشکده‌های پزشکی، پیراپزشکی، پرستاری، مامایی، داروسازی و غیره در سراسر کشور را در کارنامه کاری خود دارد. همچنین وی در رهگذر زندگی حرفه‌ای اش عضو و رئیس هیئت‌مدیره چندین شرکت تولیدی و پیمانکاری، عضو نظام‌مهندسی تهران و مدیرعامل شرکت ساختمانی لانو از سال 1360 تا 1394 بوده است.

او هدفش را کمک به پیشرفت و رشد کشور مخصوصا جوانان در تمام زمینه‌های علمی و فرهنگی هنری تعریف می‌کند و آلودگی محیط‌زیست در اثر پیشرفت صنعتی لجام‌گسیخته و بدون مطالعه و برنامه، نیز از دغدغه‌های اصلی وی محسوب می‌شود.

در این راستا به پیشنهاد فرزندش، مهندس نیما مصیری از سال 2011 اقدام به سرمایه‌گذاری برای ایجاد بستری ارتباطی و آموزشی به‌دوراز آلایندگی و کاهش هزینه مالی تحت نام پلتفرم ارتباطی و آموزشی «کانکتیم» کرده و بدین ترتیب در تلاش است تا قدم مؤثری برای محیط‌زیست و عدم اتلاف وقت برای دانش‌پژوهان، مدیران ‌و کارآفرینان کشور بردارد. وی در راستای ارتقای زندگی انسانی نیز چنین بیان می‌کند: «بیاید دست در دست یکدیگر دنیای بهتر و سالم‌تری بسازیم.»