معرفی کوتاه Connect Tube

Connect Tube

کانکتیم یک بستر ارتباطی و آموزشی آنلاین است. ما در تلاشیم تا یادگیری و ارتباطات را به یک دغدغه همگانی تبدیل کنیم. ایده اصلی مجموعه کانکتیم از حدود 10 سال پیش متولد شد. زمانی که احساس گردید باید در زمینه یادگیری و ارتباطات شیوه‌های نوینی را در پیش گرفت. حالا کانکتیم بستری را با پشتیبانی کامل در اینترنت فراهم کرده تا افراد بتوانند در سایه آن از ارتباط و آموزش الکترونیکی و آنلاین بهره‌مند شوند. شما با کمک این مجموعه می‌توانید از خدمات ما در زمینه برگزاری کلاس‌های آنلاین، کنفرانس‌ها، جلسات آنلاین و معرفی محصولات استفاده کنید.

معرفی کوتاه دوره

بازی مافیا برای اولین بار توسط فردی به نام دیمیتری دیویدف دانشجوی دانشکده روانشناسی دانشگاه مسکو تحت عنوان یک پروژه تحقیقاتی ایجاد و مورد بررسی قرار گرفت و پس از آن به تدریج در آمریکا و اروپا نیز گسترش یافت تا جایی که در دهه 90 به عنوان یک سرگرمی محبوب در میان خانواده ها جا باز کرد

 

هم اکنون ایونت هیجان انگیز مافیا را به صورت زنده و آنلاین در شبکه کانکتیم تجربه کنید

 

 

منتظر حضور گرمتان هستیم

برخی از شرکت کنندگان

طنین   بنایی

شرکت کننده

وحید   امیری

شرکت کننده

Connect   Tube

شرکت کننده

سوگل   افشاری

شرکت کننده

برنامه دوره ها

  • سه شنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۱
  • يکشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱
  • پنج شنبه ۲ تیر ۱۴۰۱
  • چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۱
46

لایک کاربران

1

تعداد دوره های این استاد

هزینه دوره

11

تعداد شرکت کننده

چرا شبکه کانکـــــتیم ؟

ما در تلاش هستیم تا علاوه بر برقراری عدالت آموزشی در سراسر کشور و بهره‌مندی همه افراد از کیفیت آموزشی یکسان، بتوانیم مشکلات و دغدغه‌های آموزش و ارتباطات را نیز کاهش دهیم تا مسائلی همچون کرونا، هزینه رفت‌وآمد، شلوغی و ترافیک و ... اختلالی در برگزاری کلاس‌ها و جلسات ایجاد نکنند و افراد بتوانند با خیالی آسوده از طریق یک موبایل یا لپ‌تاپ متصل به اینترنت از خدمات ما استفاده کند.